لوگوي ره نياز

معتربرترین سایت نیازمندیهاي ايراني = ره نیاز

دوشنبه 03 اردیبهشت 1397
19

خدمات مسافرتي | آگهي از محمد انصاری |

Typ خدمات مسافرتيrs
EXPIRED PUB
خدمات مسافرتي
تور کربلا به دو مدل تور گروهي و تور انفرادي تقسيم مي گردد و تور گروهي کربلا به سفري گفته مي شود که جهت زيارت دسته جمعي به کربلا مشرف مي شوند.

مزاياي تور کربلا

در سفر به صورت تور مسافران با خيالي آسوده از سفر خود لذت مي برند، همچنين در تور هاي گروهي کربلا نيز مسافران به يکديگر آشنا شده و با استفاده از تجربه يکديگر به سفر مي پردازند.

سوغات کربلا

آوردن سوغاتي از کشورهاي که به آن سفر مي کنيم از جمله عادات ما ايراني ها مي باشد افرادي نير که به تور کربلا مي روند نيز به دنبال علاقه دارند با خود سوغات از کربلا بياورند.

توجه داشته باشيد که هنگام خريد سوغات از کربلا حتما از فروشنده تخفيف بگيريد برخي مسافران تا 50 درصد تخفيف نيز گرفته اند !

بيشتر زائرين کربلا مهر تربت ، تسبيح تربت ، خاک سرزمين کربلا و چادر هاي مشکلي و ... با خود سوغات مي آورند.

بازارهايي که در کربلا وجود دارند داراي تنوع محصول بيشتري نسبت به بازار هاي نجف مي باشند پس توصيه مي گردد از بازار کربلا خريد نماييد.

نکته : توجه نماييد که قيمت اجناس در عراق داراي نرخ بالاتري نسبت به ايران مي باشند پس نيازي نيست حتما از عراق جنس خريداري نماييد و مي توانيد از ايران سوغات بخريد !

در بازارهاي کربلا و نجف مي توانيد با پول رايج خودمان نيز خريد نماييم.

تور هوايي کربلا

از جمله مزاياي تور هوايي کربلا مي توان به سرت و خستگي کمتر راه اشاره نمود از طرفي داراي هزينه بيشتري مي باشد.

اگر ميخواهيد سفري کوتاه به کربلا داشته باشيد توصيه مي شود از تور هوايي کربلا استفاده نماييد اما اگر علاوه بر زيارت قصد داريد در کربلا و نجف گشتي هم داشته باشيد مي توانيد از تور زميني کربلا يا تور هوايي کربلا استفاده نماييد.

توصيه هاي جهت سفر با تور کربلا

1. توجه داشته باشيد که سفر انفرادي به کربلا و عراق مشکلاتي را در پي داردهمانند نداشتن مترجم ، آشنا نبودن با مسير و اماکن و.. که ممکن است اتفاقات ناگواري را براي مسافرين ايجاد نماييد بنابراين توصيه مي شود حتما با تور کربلا به سفر برويد و از سفر انفرادي اجتناب نماييد.

2. توجه نماييد که سفر غير مجاز به خاک عراق از جانب مسئولين کشور موجب محاکمه و حبس از 2 تا 10 سال مي گردد و هيچگونه تخفيفي نيز قائل نمي شود بنابراين به جد توصيه مي شود از سفر غيرمجاز بپرهيزيد و تنها به صورت رسمي سفري انفرادي يا با تور کربلا داشته باشيد.

3. گاهي اوقات به دليلي هجوم زياد مردم به کربلا گذرنامه برخي افراد ممکن است مهر نشود (اشتباه سهوي) لذا توصيه مي شود حتما گذرنامه خود را چک نماييد که ممهور شده باشد تا در هنگام خروج از خاک عراق با مشکل مواجه نشويد.

4. در حفظ و نگهداري مدارک و اسناد خود کوشا باشيد و بهتر است اسناد و مدارک خود را به مسئول تور کربلا تحويل دهيد تا نگهداري نمايند.

5. عکس و فيلم گرفتن از مراکز نظامي و دولتي عراق ممنوع مي باشد.

6. از حمل هرگونه مواد مخدر حتي به مقدار کم و براي مصارف پزشکي خودداري نمايد، در عراق نگهداري اين مواد مجازات سنگيني در پي دارد.

7. بدون هماهنگي با مسئول تور به اماکن و صرافي هاي دور از محل اقامت مراجعه نماييد زيرا امکان دزديدن خود شخص يا پول هاي وي وجود دارد ، پس براي سفري ايمن حتما با مشاوره تور کربلا هوايي هماهنگ باشيد.

8. کپي شناسنامه ، کارت ملي و چند قطعه عکس و همچنين همراه داشتن شماره بستگان الزامي مي باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل به سرعت حل شود.
واقعه کربلا

روزي که خون بشر بر شمشير بشري ديگر پيروز مي شود

اين روز در کربلا واقعه اي به وقوع پيوست که خون هاي ريخته شده ياران امام حسين (ع) بر شمشير هاي برنده جنايتکاران پيروز شد و براي هميشه در تاريخ ماندگار ماند.

امام حسين (ع) در اين روز داراي تنها 72 تن يار بود که 40 نفر آن ها سواره نظام و 32 نفر پياده نظام بودند، امام حسين (ع) براي جلوگيري از جنگ و نزاع تلاش هاي زيادي کردند تا از کشته شدن مسلمين جلوگيري نمايند ولي دشمن خبيث اين حضرت به هيچ عنوان اين پيشنهادات را قبول نکردند تا واقعه روز عاشورا در کربلا شکل بگيرد.

جهت مشاهده تور کربلا هوايي و زميني به آگهي هاي بالاي صفحه مراجعه نماييد.
شهر کربلا

کربلا از جمله شهرهاي عراق مي باشد که داراي مصافتي 150 کيلومتري تا پايتخت عراق دارد، اين مکان تا قبل از شهادت امام حسين (ع) بيابان بوده است ولي پس از شهادت اين بزرگوار تبديل به شهري زيارتي براي تمام شيعيان شده است.
اگر شما هم قصد سفر به شهر خون ، شهر کربلا را داشتيد پيشنهاد مي کنيم از تور کربلا در سايت ما ديدن نماييد.

تربت کربلا

خاک کربلا طوري مي باشد که سجده بر آن ثواب زيادي دارد و براي تبرک جستن از خاک شهيد بايد از خاک کربلا تبرک جست، خاک کربلا بوي شهادت و شهيد مي دهد و بهتر است نمازگزاران بر اين خاک سجده نمايند تا ثواب نمازشان بيشتر گردد، همراه داشتن تربت کربلا نيز طبق روايات داراي آثار خوبي مي باشد.

هنگام سفر با تور کربلا بهتر است تربت کربلا را نيز با خود به عنوان سوغاتي بياوريد، زيرا طبق روايات اين تربت داراي آثار خاص خود مي باشد.

طبق روايات تربت امام حسين (ع) شفاي بسياري از دردهاست به جز مرگ حتمي و بيمار در آستانه عجل. بهتر است تربت را با وضو و با دو انگشت بردارد و به اندازه نخود يا عدس مصرف نمايد و تربت کربلا را بوسيده و بر روي چشمان خود بگذارد (روي پلک چشم) و تربت کربلا را در جاي مناسب نگهداري نماييد و زياد دست مالي نشود.

http://kaseban.com/subsidiary/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%AA%DB%8C/%D8%AA%D9%88%D8%B1/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%84%D8%A7/page/1/
خدمات مسافرتي


مشـخصات آگهی : خدمات مسافرتي

صاحب آگهي :محمد انصاری
ایمــیل :
gmail.com a mohamad.oops
موقعیت( استان ): تهران
آرشيو آگهيآگهي منقضي شده لذا تنها از طريق ايميل مي توانيد با صاحب آگهي ارتباط برقرار نماييد
لينك اين آگهي =>http://rahniaz.com/PUB_10002258

به هنگام تماس تلفني و يا پستي نام ره نياز را به خاطر داشته باشيد  

14
برچسب هاي مرتبط :  
   

»خواهشمند است، در صورتيكه اين آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .و نيز قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد .

C_L 1

جديدترين تبليغات ويژه و آگهي رايگان : / خدماتي / خدمات مسافرتي

C_R
02.03
 
مؤسسه رهنمود علم چه خدماتي به من ارائه ميدهد؟ * تکميل فرم اينترنتي سفارت
محسن نظریان
تهران
02.03
 
آيا ميدانيد آسانترين مسير اخذ ويزاي انگلستان از طريق تحصيل مي باشد؟ موسسه
محسن نظریان
تهران
02.02
 
فروش بند رخت - راحت نشين و صندلي تا شو سفري بند رخت تا شو و راحت نشين سفري فروش
مجید مختاربندیان
خوزستان
02.02
 
فروش عمده ژل اتش زا و الکل صنعتي کاسپين فروش عمده ژل اتش زا و الکل صنعتي و مايع
مجید مختاربندیان
خوزستان
02.02
 
اجاق گاز مسافرتي سامسونيتي اين اجاق گاز با سيلندري كه در عكس مشاهده مينماييد
مجید مختاربندیان
خوزستان
02.02
 
فروش راحت نشين و انواع صندلي تا شو سفري فروش فقط کلي توليد و پخش انواع صندلي
مجید مختاربندیان
خوزستان
01.28
 
متاسفانه در اين چند روز براي همه مسافران چين و بويژه سفر نمايشگاه هاي پاييزي چين
گروه بازرگانی بالازاده
آذربايجان شرقي
01.28
 
گروه بين المللي مشاوره اي شريف بزرگترين ارائه دهنده خدمات تخصصي به ايرانيان در
گروه بين المللي مشاوره ای شریف
خراسان رضوي
01.27
 
آپارتمان هاي مبله در تهران آماده پذيرايي از مسافران محترم مباشد. اجاره به صورت
ساناز محتشم
تهران
01.27
 
سرمايه گذاري،سرمايه گذاري در آمريکا،سرمايه گذاري در کانادا،سرمايه گذاري در
hadadiyan
تهران
صفحه  1 
1Go_Next

 

 
  زير گروه هاي :
خدماتي
صفحه اصلي
خدمات املاك
حمل و نقل
خدمات مسافرتي
خدمات منزل
نصب آنتن
خدمات پزشكي
خدمات ورزشي
خدمات ساختماني
خدمات مجالس
پخش مواد غذايي
دام و طيور
خدمات مالي و اداري
تايپ و تكثير
چاپ و تبليغات
مشاوره
خدمات بازرگاني
خدمات صنعتي
ماشينهاي اداري
زيبايي و بهداشت
تعمير لوازم
ديگر خدمات

در موقعيت :


 

 
  بر چسب هاي مرتبط  
   
 

  سفارش آگهي  
   
 
 
درج آگهي ويژه
فقط 5 هزار تومان در ماه
و هر ستاره 10 هزار تومان
نحوه پرداخت تعرفه آگهي ويژه
پذيرش آگهي رايگان
 

 

 
اگر بدنبال مطلب و يا آگهي خاصي هستيد از فرم جستجوي پيشرفته زير استفاده نماييدطبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.